Palenisko ogrodowe 80cm Bali

111232

Nowy produkt

Opis produktu

Palenisko ogrodowe 80cm Bali to doskonały produkt dla każdego, kto przepada za spędzaniem czasu przy ognisku oraz gotowaniem potrwa bezpośrednio nad ogniem. Dzięki rączką zamontowanym po obu stronach palenisko na ognisko można łatwo przenieść w dowolne miejsce i rozpalić ogień w każdym miejscu i na każdym podłożu, gdzie akurat jest potrzeba.

Cena
432,96 zł

- +

Opis

Rozmiar 80 cm
Cena 350-449 zł

Dane techniczne

Dane techniczne:
Średnica misy paleniska: 80cm
Grubość misy paleniska: 2,0mm
Wysokość całkowita: 24cm
Szerokość całkowita: 88cm
Waga produktu: ok. 13kg

Opis produktu:
Duża bo aż 80cm średnicy misa na ognisko pozwoli na rozpalenie bardzo dużego ogniska. Praktyczny, wklęsły kształt misy paleniska sprawia, że palone w nim drewno nie rozprzestrzenia się nawet podczas silnego wiatru. Palenisko można wykorzystać na wiele sposobów. Łącząc je z grillem ogniskowym na trójnogu, lub kociołkiem węgierskim. Samo palenisko ogrodowe 80 będzie praktycznym miejscem na palenie ognia, przenośnym grillem, źródłem ciepła, a także stylowym sposobem na oświetlenie. Można je umieścić w dowolnym punkcie ogrodu czy tarasu, aby łatwo, bezpiecznie i bez niepotrzebnego bałaganu rozpalić ognisko. Paleniska wykonane są z surowej stali, mogą różnić się lekko kolorem od przedstawionych na zdjęciach. Jest to naturalne w przypadku stali i nie wpływa to negatywnie na wytrzymałość produktu. Praktyczność łączy się z elegancją wykończenia produktu, który może stać się też ciekawym elementem dekoracyjnym w naszym ogrodzie.

W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne grille ogniskowe na trójnogu oraz kociołki węgierskie które idealnie pasują do naszego paleniska ogrodowego.

Komentarze

Adam B
IP: 188.146.134.200 2022-11-09

Super ! Jestem bardzo zadowolony

5
Magda
IP: 91.235.252.106 2021-04-21

Na mediaekxpert takie palenisko kosztuje 200zl, skąd taka cena ?

1
Ocena jakośći
Imię i Nazwisko
Dodaj opinię o tym produkcie
 
Captcha
Dodaj opinię!