Wędzarnie W tej kategorii nie ma produktów.

Wędzarnia ogrodowa

Wędzone mięso, ryby czy sery to potrawy nie tylko smaczne, ale i dobrej jakości. Konserwacja żywności przy pomocy dymu popularnie zwana wędzeniem jest metodą starą i sprawdzoną, a produkty jej poddane są niezwykle smaczne. Duży wpływ na jakość wędzenia ma oczywiście wędzarnia. Nasz sklep internetowy oferuje wędzarnie ogrodowe ...

Wędzarnia ogrodowa

Wędzone mięso, ryby czy sery to potrawy nie tylko smaczne, ale i dobrej jakości. Konserwacja żywności przy pomocy dymu popularnie zwana wędzeniem jest metodą starą i sprawdzoną, a produkty jej poddane są niezwykle smaczne. Duży wpływ na jakość wędzenia ma oczywiście wędzarnia. Nasz sklep internetowy oferuje wędzarnie ogrodowe w dwóch wariantach:

  • Wędzarnia ogrodowa Berlin - z regulacją ujścia dymu, powietrza oraz termometrem. Zapraszamy do zapoznania się z opisem produktu. Wędzarnia jest wykonana w Polsce i jest bardzo wysokiej jakości.

  • Wędzarnia ogrodowa Hamburg - zaprojektowana ze specjalną podstawą, która zapobiega wywracaniu się. Produkt wykonany został z blachy o grubości 1,5 cm, co pozwala cieszyć się produktem przynajmniej 10-15 lat. Więcej szczegółów zawiera dokładny opis produktu, z którym możecie Państwo zapoznać się na naszej stronie.

Dodatkowym atutem naszej oferty są ceny, które są niższe niż te proponowane na allegro. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych wędzarni ogrodowych

Więcej