Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Jesteśmy firmą z 27 letnią tradycją. Zajmujemy się produkcją artykułów do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiadamy między innymi grille i paleniska, wędzarnie oraz kociołki które nie mają dla Nas żadnych tajemnic. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła chęć rozwoju pozwala na zaspokajanie stale rosnących wymagań klientów. Nasza dewiza to dawanie radości z gotowania na świeżym powietrzu.
Posiadamy sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Nasze produkty dostarczamy również do największych marketów budowlanych, centrów ogrodniczych oraz sieci handlowych na terenie całej Polski. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Od 6 lat prowadzimy również sprzedaż internetową. Współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi w kraju pozwala na szybkie dostarczenie towaru w każde wybrane przez klienta miejsce. Szybko i bezpiecznie dostarczamy zamówiony towar pod same drzwi. Oferowane przez nas produkty są wysokiej, jakości, wykonane tylko ze sprawdzonych materiałów pochodzących z Polskich hut.

Dane kontaktowe i adres siedziby firmy:
WARGO Krzysztof Rogala
Ul. Arciszewskiego 5
66-440 Skwierzyna
NIP: 596168359
REGON: 081100655

SANTANDER BANK POLSKA
PL 02 1090 1593 0000 0001 3757 6638

Zamówienia można składać:
- drogą mailową: info@wargo.pl (formularz kontaktowy znajdujący się na stronie sklepu)
- telefonicznie: +48 570 007 712  (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00)

Za zakupione produkty można zapłacić przelewem, bądź też u kuriera (przesyłka za pobraniem) lub u sprzedawcy po uprzednim uzgodnieniu konkretów.
Do każdego produktu dołączamy paragon. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

W razie reklamacji (np. gdy sprzęt jest uszkodzony lub dostali państwo inny towar niż zamówiony) prosimy o niezwłoczne przesłanie maila do naszej firmy. Skontaktujemy się z Państwem, by czym prędzej rozwiązać zaistniały problem.
Nasz mail i telefon są do Państwa dyspozycji, zapraszamy na zakupy, ale też kompleksowo opiekujemy się Naszymi klientami.

Jeśli nie są Państwo pewni jakich środków użyć do czyszczenia, zgubili Państwo instrukcję, proszę śmiało się do Nas zgłaszać, na pewno pomożemy !