Jesteśmy firmą z 27 letnią tradycją. Zajmujemy się produkcją artykułów do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiadamy między innymi grille i paleniska, wędzarnie oraz kociołki które nie mają dla Nas żadnych tajemnic. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła chęć rozwoju pozwala na zaspokajanie stale rosnących wymagań klientów. Nasza dewiza to dawanie radości z gotowania na świeżym powietrzu.
Posiadamy sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Nasze produkty dostarczamy również do największych marketów budowlanych, centrów ogrodniczych oraz sieci handlowych na terenie całej Polski. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Od 6 lat prowadzimy również sprzedaż internetową. Współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi w kraju pozwala na szybkie dostarczenie towaru w każde wybrane przez klienta miejsce. Oferowane przez nas produkty są wysokiej, jakości, wykonane tylko ze sprawdzonych materiałów pochodzących z Polskich hut.

Dane kontaktowe i adres siedziby firmy:
WARGO Krzysztof Rogala
Ul. Arciszewskiego 5
66-440 Skwierzyna
NIP: 596168359
REGON: 081100655

Za zakupione produkty można zapłacić przelewem, bądź też u kuriera (przesyłka za pobraniem) lub u sprzedawcy po uprzednim uzgodnieniu konkretów.
Do każdego produktu dołączamy paragon. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

W razie reklamacji (np. gdy sprzęt jest uszkodzony lub dostali państwo inny towar niż zamówiony) prosimy o niezwłoczne przesłanie maila do naszej firmy. Skontaktujemy się z Państwem, by czym prędzej rozwiązać zaistniały problem.
Nasz mail i telefon są do Państwa dyspozycji, zapraszamy na zakupy, ale też kompleksowo opiekujemy się Naszymi klientami.

Jeśli nie są Państwo pewni jakich środków użyć do czyszczenia, zgubili Państwo instrukcję, proszę śmiało się do Nas zgłaszać, na pewno pomożemy !

PROJEKTY:

Tytuł projektu

WARGO Krzysztof Rogala realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Rozwijanie działalności eksportowej WARGO Krzysztof Rogala w kontekście sprzedaży polskich mebli ogrodowych do grilli na rynkach zagranicznych."

CEL PROJEKTU:

Promocja polskiej marki „COOK KING” na rynkach międzynarodowych oraz wzrost działalności eksportowej przedsiębiorstwa WARGO KRZYSZTOF ROGALA poprzez wejście na nowe rynki eksportowe i wskazany w BPP rynek perspektywiczny USA. Niewykluczone, że w wyniku realizacji inwestycji firma wyjdzie również na inne rynki.

PLANOWANE EFEKTY:

Pozyskanie co najmniej 10 partnerów handlowych oraz zaznaczenie obecności firmy na wybranych rynkach, zwiększenie przychodów z eksportu.

DOFINANSOWANIE Z FE : 425.000,00 pln

www.mapadotacji.gov.pl

Loga UE.jpg

Tytuł projektu:

Projekt nr. UG-PMT/2251/1N/2020-CAN realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III ”Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałanie 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”

CEL PROJEKTU:

Internacjonalizacja przedsiębiorstwa, opracowanie i wdrożenie strategii ekspansji polskiej marki „COOK KING” na rynku kanadyjskim.

PLANOWANE EFEKTY:

Pozyskanie dystrybutorów na rynku kanadyjskim, podpisanie 5 zagranicznych kontraktów handlowych , zwiększenie przychodów z eksportu

DOFINANSOWANIE Z FE : 200.000,00pln

Loga UE.jpg

Tytuł projektu:

Projekt nr. UG-PMT/2257/1N/2020-KAZ realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III ”Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałanie 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”

CEL PROJEKTU:

Internacjonalizacja przedsiębiorstwa, opracowanie i wdrożenie strategii ekspansji polskiej marki „COOK KING” na rynku Kazachstanu.

PLANOWANE EFEKTY:

Pozyskanie dystrybutorów na rynku kanadyjskim, podpisanie 2 zagranicznych kontraktów handlowych , zwiększenie przychodów z eksportu

DOFINANSOWANIE Z FE : 200.000,00pln