Wok 70cm na trójnogu na trójnogu 180cm

111011

Nowy produkt

Opis produktu

W miejsce tradycyjnego rusztu warto w ogrodzie przygotować dania z użyciem woka. Produkt wykonany jest z grubej 2mm stali. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co zwiększa jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne.  Kołowrotek przymocowany do góry trójnogu umożliwia łatwą zmianę wysokości woka. Wyrób dzięki swojemu urokowi upiększy ogród oraz podniesie standard otoczenia domu.

Cena
515,40 zł

- +

Opis

Rozmiar 70 cm
Cena 350-449 zł
Trójnóg 180 cm
Materiał Stal czarna

Dane techniczne

Dane techniczne:
Wysokość trójnogu: ok. 180cm
Średnica woka: 70cm
Materiał z jakiej wykonano wok: stal czarna
Waga produktu: ok. 12 kg
Trójnóg malowany proszkowo: TAK
Trójnóg składany w połowie: TAK

Opis produktu:
Zamiar woka jest taki by wisiał na trójnogu bezpośrednio nad ogniskiem. Zestaw obejmuje wok, trójnóg wraz z kompletem ocynkowanych łańcuchów i karabińczyków do zawieszenia naczynia. Dzięki temu produktowi przygotujesz wszelkiego rodzaju dania mięsne oraz warzywne, zapiekane potrawy z ryb a nawet dużą porcję jajecznicy. Wyrób wykonany z grubej blachy jest bardzo głęboki i pojemny. Stalowy trójnóg o wysokości 180 cm jest malowany metodą proszkową. Nóżki stojaka zakończone są grotami dzięki czemu wok można rozstawić na każdej powierzchni. Kołowrotek znajdujący się w górnej części trójnogu pozwala na łatwe regulowanie wysokości woka. Składany trójnóg ułatwia zabranie zestawu w każde miejsce. Stworzony klimat na pewno nakłoni gości do licznych odwiedzin.


W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne paleniska ogrodowe oraz kociołki węgierskie które idealnie pasują do naszego woka.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza do tego produktu

Ocena jakośći
Imię i Nazwisko
Dodaj opinię o tym produkcie
 
Captcha
Dodaj opinię!