Wędzarnia ogrodowa Hamburg

111251

Nowy produkt

Opis produktu

Wędzenie jest metodą konserwacji żywności: mięsa, ryb, serów itp. za pomocą dymu. W wyniku tego procesu wędzone produkty uzyskują specyficzny zapach, smak i trwałość. Warto wiedzieć, że na wysoki gatunek wędzonek zasadniczy wpływ ma odpowiednia wędzarnia. Oferujemy Państwu wyjątkową możliwość samodzielnego wędzenia swoich ulubionych artykułów spożywczych w zaciszu swojego ogródka.

Cena
2 049,20 zł

- +

Dane techniczne

Dane techniczne:
- Regulacja ujścia dymu od góry (górna ściana)
- Regulacja dopływu powietrza od dołu (dolne drzwi z przodu)
- Posiada termometr do 120 stopni
- Wykonana z blachy grubości 1,5mm
- Od zewnątrz pomalowana na czarno metodą proszkową
- Od wewnątrz zakonserwowana olejem jadalnym
- W zestawie: 2 drewniane kołki, 6 haków (3 małe + 3 duże), siatka do wędzenia na leżąco, rozpraszacz dymu, popielnik
- Rozmiar wędzarni (SZERxGŁxWYS): 38x38x160cm
- Waga ok. 50kg
- WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA, MADE IN POLAND

Opis produktu:
Nasza wędzarnia ogrodowa daje Ci możliwość wędzenia własnych wyrobów w komfortowych warunkach: przy domu, na balkonie czy w ogrodzie. Wędzarnia ogrodowa Hamburg jest produktem wolnostojącym przeznaczonym wyłącznie do użytku zewnętrznego. Posiada specjalnie zaprojektowaną podstawę, która zwiększa stabilność i zapobiega wywracaniu się. Wędzarnia Hamburg jest podzielona na dwie zasadnicze części. Dolna część „palenisko” znajduje się w dolnej komorze, w której umieszczamy materiał palny. Górna część jest komorą roboczą wędzarni. Komora ta wyposażona jest w zawiesia oraz 2 drewniane kołki do mocowania haków, na których wieszamy produkty przeznaczone do wędzenia. W dolnej części komory roboczej znajduje się rozpraszacz dymy, dzięki któremu wyroby będą równomiernie uwędzone. Regulowanie temperatury wędzenia, dopływu powietrza czy ujścia dymu odbywa się w bardzo prosty sposób za pomocą otworów znajdujących się w dolnej i górnej części obudowy. Dzięki wbudowanemu termometrowi z łatwością ustawisz odpowiednią temperaturę wędzenia. Dla zwiększenia żywotności oraz samej estetyki produktu zewnętrzna strona obudowy została pomalowana czarną farbą metodą proszkową, a blacha o grubości 1,5mm z której wykonano obudowę znacząco wpływa na jej trwałość i stabilną konstrukcję. Co czyni go bardo solidnym produktem na tle podobnych 2-3 sezonowych wędzarni. Nasz produkt pozwoli Ci cieszyć się z użytkowania przez przynajmniej 10-15 lat bez obaw o przepalenie.

W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne grille ogniskowe na trójnogu, kociołki węgierskie, paleniska ogrodowe które idealnie pasują do naszej wędzarni.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza do tego produktu

Ocena jakośći
Imię i Nazwisko
Dodaj opinię o tym produkcie
 
Captcha
Dodaj opinię!