Palenisko ogrodowe Haiti 80cm

111238

Nowy produkt

Opis produktu

Duża bo aż 80cm średnicy misa paleniska ogrodowego Haiti pozwoli na rozpalenie bardzo dużego ogniska. Głęboka misa paleniska sprawia, że palone w nim drewno nie rozprzestrzenia się nawet podczas silnego wiatru. Doskonale sprawdza się w zestawieniu z grillem ogniskowym lub kociołkiem węgierskim wiszącym na trójnogu. Jako producent oferujemy ten towar w najlepszej cenie na rynku.

Opis

Rozmiar 80 cm
Cena 150-249 zł

Dane techniczne

Dane techniczne:
Średnica misy paleniska: 80cm
Grubość misy paleniska: 2,0mm
Wysokość całkowita: 30cm
Szerokość całkowita: 88cm
Waga produktu: ok. 21kg

Opis produktu:
Całość konstrukcji naszego paleniska ogrodowego Haiti jest bardzo stabilna i mocna, wszystkie element zostały zespawane ze sobą tworząc niesamowicie solidny produkt. Masywne trzy nogi sprawiają, że palenisko nie chwieje się tak jak spotykane w marketach tanie chińskie podobne wyroby. Dzięki rączką zamontowanym po obu stronach palenisko można łatwo przenieść w dowolne miejsce i rozpalić ogień w każdym miejscu i na każdym podłożu, gdzie akurat jest potrzeba. Paleniska wykonane są z surowej stali, mogą różnić się lekko kolorem od przedstawionych na zdjęciach. Jest to naturalne w przypadku stali i nie wpływa to negatywnie na wytrzymałość produktu. Praktyczność łączy się z elegancją wykończenia produktu, który może stać się też ciekawym elementem dekoracyjnym w naszym ogrodzie.

W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne grille ogniskowe na trójnogu oraz kociołki węgierskie które idealnie pasują do naszego paleniska ogrodowego.

Komentarze

Eugeniusz M
2020-06-05

Eugeniusz M
2020-06-05

Karolina Stenzel
2018-06-08

Serdecznie polecam ten produkt:)
Nabyłam palenisko ok 1,5 miesiąca temu i jestem bardzo zadowolona, bardzo pojemna misa, można dzięki temu palić ognisko przez całą noc, bez obaw, że zabraknie miejsca na popiół. Bardzo wygodne w przenoszeniu oraz czyszczeniu.
Cena bardzo korzystna:)

5
Krzysztof Chojnowski
2015-11-19

Palenisko godne uwagi!

5
Ocena jakośći
Imię i Nazwisko
Dodaj opinię o tym produkcie
Dodaj opinię!