Kociołek afrykański żeliwny 6 l

1214041

Nowy produkt

Opis produktu

Kociołek afrykański wykonany z żeliwa umożliwia przyrządzanie różnorodnych dań powalających swym oryginalnym smakiem i zapachem. W komplecie otrzymują Państwo pokrywę, która utrzyma smak i aromat wewnątrz kociołka podczas gotowania. A także zapobiegnie dostaniu się do środka zanieczyszczeń z ogniska.

Cena
244,80 zł

- +

Opis

Rozmiar 6L
Cena 250-349 zł
Materiał Żeliwo

Dane techniczne

Dane techniczne:

Wysokość kociołka: ok. 30 cm
Średnica kociołka: ok. 22 cm
Szerokość całkowita: ok. 25 cm
Pojemność całkowita kociołka: ok. 6L
Materiał z jakiego wykonano kociołek: żeliwo szare

Opis produktu:

Żeliwny kociołek afrykański o pojemności ok. 6 L pozwoli gotować dla około 4-6 osób. Wykonany został z żeliwa szarego najwyższej jakości. Solidne grube ściany i dno naczynia mają właściwości równomiernego nagrzewania się i doskonałego utrzymywania ciepła. Żeliwo szare jest cenione w produkcji garnków i znane z charakterystycznej właściwości wydobywania z potraw charakterystycznego smaku i zapachu. Konserwowane w bardzo prosty, tradycyjny sposób kociołki żeliwne mogą służyć przez długie lata. Solidny, żeliwny kociołek zawieszony nad paleniskiem sprawi, że w ogrodzie zapanuje swojska, przyjazna atmosfera sprzyjająca spotkaniom, ucztom i biesiadom, a aromatyczne, pyszne potrawy uświetnią każde organizowane pod chmurką przyjęcie. Dzięki nóżkom doskonale sprawdza się również wstawiony prosto do paleniska, tworząc świetny zestaw do przygotowywania pieczonek.

W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne trójnogi do zawieszenia kociołka oraz paleniska ogrodowe które idealnie pasują do naszego kociołka afrykańskiego.

Komentarze

Iwona Ł
IP: 217.168.128.162 2023-05-22

Wygląd kociołka perfekcyjny.
Szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło.
Jednak kociołek ma wady: ma źle dopasowaną pokrywkę, która nie przylega podczas gotowania ściśle do kociołka.
Natomiast zawieszanie, które jest umocowane na uszkach kociołka utrudnia zdejmowanie pokrywy.

3
Ocena jakośći
Imię i Nazwisko
Dodaj opinię o tym produkcie
 
Captcha
Dodaj opinię!