Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Kociołek węgierski żeliwny 11l

Nowy produkt

Opis produktu

Kociołek węgierski wykonany z żeliwa umożliwia przyrządzanie różnorodnych dań powalających swym oryginalnym smakiem i zapachem. 

Opis

Rozmiar11L
MateriałŻeliwo

Dane techniczne

Dane techniczne:
Pojemność kociołka: 11L
Materiał z jakiego wykonano kociołek: żeliwo szare
Waga produktu: ok. 8 kg

Opis produktu:
Żeliwny kociołek węgierski o pojemności 11L pozwoli gotować dla około 6-8 osób. Wykonany został z żeliwa szarego najwyższej jakości. Solidne grube ściany i dno naczynia mają właściwości równomiernego nagrzewania się i doskonałego utrzymywania ciepła. Żeliwo szare jest cenione w produkcji garnków i znane z charakterystycznej właściwości wydobywania z potraw charakterystyczny smak i zapach. Konserwowane w bardzo prosty, tradycyjny sposób kociołki żeliwne mogą służyć przez długie lata. Solidny, żeliwny kociołek zawieszony nad paleniskiem sprawi, że w ogrodzie zapanuje swojska, przyjazna atmosfera sprzyjająca spotkaniom, ucztom i biesiadom, a aromatyczne, pyszne potrawy uświetnią każde organizowane pod chmurką przyjęcie.

W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne trójnogi do zawieszenia kociołka oraz paleniska ogrodowe które idealnie pasują do naszego kociołka węgierskiego.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza do tego produktu

Ocena jakośći
Imię i Nazwisko
Dodaj opinię o tym produkcie
Dodaj opinię!