Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Kociołek węgierski żeliwny z pokrywką 11l

1214033

Nowy produkt

Opis produktu

Kociołek węgierski z pokrywką wykonany z żeliwa umożliwia przyrządzanie różnorodnych dań powalających swym oryginalnym smakiem i zapachem. W komplecie otrzymują Państwo pokrywę, która utrzyma smak i aromat wewnątrz kociołka podczas gotowania. A także zapobiegnie dostaniu się do środka zanieczyszczeń z ogniska.

Opis

Rozmiar11L
MateriałŻeliwo

Dane techniczne

Dane techniczne:

Wysokość kociołka: ok. 38 cm
Średnica kociołka: ok. 42 cm
Szerokość całkowita: ok. 25 cm
Pojemność całkowita kociołka: 11L
Materiał z jakiego wykonano kociołek: żeliwo szare


Opis produktu:
Żeliwny kociołek węgierski z pokrywą o pojemności 11L pozwoli gotować dla około 6-8 osób. Wykonany został z żeliwa szarego najwyższej jakości. Solidne grube ściany i dno naczynia mają właściwości równomiernego nagrzewania się i doskonałego utrzymywania ciepła. Żeliwo szare jest cenione w produkcji garnków i znane z charakterystycznej właściwości wydobywania z potraw charakterystyczny smak i zapach. Konserwowane w bardzo prosty, tradycyjny sposób kociołki żeliwne mogą służyć przez długie lata. Solidny, żeliwny kociołek zawieszony nad paleniskiem sprawi, że w ogrodzie zapanuje swojska, przyjazna atmosfera sprzyjająca spotkaniom, ucztom i biesiadom, a aromatyczne, pyszne potrawy uświetnią każde organizowane pod chmurką przyjęcie.

W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne
trójnogi do podwieszenia kociołka, paleniska ogrodowe oraz grille ogniskowe na trójnogu które idealnie pasują do naszego kociołka węgierskiego.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza do tego produktu

Ocena jakośći
Imię i Nazwisko
Dodaj opinię o tym produkcie
Dodaj opinię!