Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Kociołek węgierski żeliwny z pokrywką 11l na trójnogu 180cm

121421

Nowy produkt

Opis produktu

Kociołek węgierski z pokrywką wykonany z żeliwa umożliwia przyrządzanie różnorodnych dań powalających swym oryginalnym smakiem i zapachem. Kociołek zawieszony na kutym, malowanym proszkowo trójnogu o wysokości ok. 180cm jest interesującym elementem dekoracyjnym w ogrodzie.

Opis

Rozmiar11L
MateriałŻeliwo

Dane techniczne

Dane techniczne:

Wysokość kociołka: ok. 38 cm
Średnica kociołka: ok. 42 cm
Szerokość całkowita: ok. 25 cm
Pojemność całkowita kociołka: 11L
Wysokość trójnogu: ok. 180cm
Trójnóg malowany proszkowo: TAK
Trójnóg składany w połowie: TAK
Materiał z jakiego wykonano kociołek: żeliwo szare

Opis produktu:
Żeliwny kociołek węgierski z pokrywą o pojemności 11L pozwoli gotować dla około 6-8 osób. Wykonany został z żeliwa szarego najwyższej jakości. Solidne grube ściany i dno naczynia mają właściwości równomiernego nagrzewania się i doskonałego utrzymywania ciepła. Żeliwo szare jest cenione w produkcji garnków i znane z charakterystycznej właściwości wydobywania z potraw charakterystyczny smak i zapach. Konserwowane w bardzo prosty, tradycyjny sposób kociołki żeliwne mogą służyć przez długie lata. Solidny, żeliwny kociołek zawieszony nad paleniskiem sprawi, że w ogrodzie zapanuje swojska, przyjazna atmosfera sprzyjająca spotkaniom, ucztom i biesiadom, a aromatyczne, pyszne potrawy uświetnią każde organizowane pod chmurką przyjęcie.

W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne paleniska ogrodowe oraz grille ogniskowe na trójnogu które idealnie pasują do naszego kociołka węgierskiego.

Komentarze

555
2016-06-01

Ocena jakośći
Imię i Nazwisko
Dodaj opinię o tym produkcie
Dodaj opinię!