Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Jesteśmy firmą z 27 letnią tradycją. Zajmujemy się produkcją artykułów do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiadamy między innymi grille i paleniska ogrodowe, które nie mają dla Nas żadnych tajemnic. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła chęć rozwoju pozwala na zaspokajanie stale rosnących wymagań klientów. Nasza dewiza to dawanie radości z gotowania na świeżym powietrzu.
 
Posiadamy sieć sprzedaży na terenie całego kraju, dodatkowo nasze produkty możemy znaleźć w takich krajach jak Niemcy, Holandia i Wielka Brytania. Nasze produkty dostarczamy również do największych marketów budowlanych, centrów ogrodniczych oraz sieci handlowych na terenie całej Polski. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Od 4 lat prowadzimy również sprzedaż internetową. Współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi w kraju pozwala na szybkie dostarczenie towaru w każde wybrane przez klienta miejsce. Szybko i bezpiecznie dostarczamy zamówiony towar pod same drzwi. Oferowane przez nas produkty są wysokiej, jakości, wykonane tylko ze sprawdzonych materiałów pochodzących z Polskich hut.

Wysyłkę naszych towarów powierzyliśmy firmie kurierskiej z doświadczeniem. SIÓDEMKA to firma, która dowiezie nasz towar w bezpieczny i szybki sposób pod wskazany przez Państwa adres.

Dane kontaktowe i adres siedziby firmy:
AR-MET s.c.
ul. Konstytucji 3 maja 16
66-300 Międzyrzecz

PEKAO S.A.
41 1240 3578 1111 0010 6652 1333

Zamówienia można składać:
- drogą mailową: contact@cookking.pl (formularz kontaktowy znajdujący się na stronie sklepu)
- telefonicznie: +48 570 007 712  (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00)  
- faxem: +48 95 727 79 37

Wysyłka zamówienia realizowana jest najczęściej już drugiego dnia po złożeniu zamówienia. Staramy się by wszystkie produkty były dostępne od ręki.
Za zakupione produkty można zapłacić przelewem, bądź też u kuriera (przesyłka za pobraniem) lub u sprzedawcy po uprzednim uzgodnieniu konkretów.
Do każdego produktu dołączamy paragon. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.
W razie reklamacji (np. gdy sprzęt jest uszkodzony lub dostali państwo inny towar niż zamówiony) prosimy o niezwłoczne przesłanie maila do naszej firmy. Skontaktujemy się z Państwem, by czym prędzej rozwiązać zaistniały problem.
Nasz mail, numer telefonu i fax są do Państwa dyspozycji, zapraszamy na zakupy, ale też kompleksowo opiekujemy się Naszymi klientami. Jeśli nie są Państwo pewni jakich środków użyć do czyszczenia, zgubili Państwo instrukcję, proszę śmiało się do Nas zgłaszać, na pewno pomożemy !